Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Penzion Skaly / ubytovanie Teplice nad Metuji Vítajte

Penzion Teplice nad Metuji Skaly
Rodinný penzión Skaly ponúka ubytovanie s kapacitou 36 lôžok vrátane prísteliek v atraktívnej chránenej oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalného mesta (200 m od vstupu) s bohatými možnosťami turistiky, cykloturistiky a horolezectva.

Adršpach Strmenské Podhradí ubytovanie
Izby sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky, ďalej sú v penzióne Skaly dvojizbové apartmány. Možnosť si vyžiadať bezbariérovú izbu.

Ubytovanie pension Skaly vybavenie izieb
Všetky typy izieb majú vlastné WC a sú vybavené vaňou alebo sprchou. Bezdrôtový internet (Wi-Fi) je zdarma pre hostí penziónu Skaly.

Ubytovanie Strmenské Podhradí penzión Skaly služby
Pension Skaly v Adršpachu vo Strmenskom Podhradí je nefajčiarsky a poskytuje zľavy pri ubytovaní na viac nocí. Raňajky sú zahrnuté v cene. Možnosť objednania polpenzie výberom zo štyroch jedál.

Súčasťou penziónu je reštaurácia s letnou vonkajšou terasou a úschovňa bicyklov (lyžiareň). Ďalej je u pezionu Skaly detské ihrisko (pieskovisko, hojdačky), kôš na basketbal, ruské kolky, možnosť opekania na ohnisku. Parkovanie pri penzióne zdarma.

Dovolenka Teplicko-Adršpašské skaly pension Skaly okolí
V okolí penziónu Skaly vo Strmenskom Podhradí je všetkým hosťom a turistom k dispozícii požičovňa bicyklov, tenis, volejbal, možnosť jazdy na koňoch, vyhliadkové lety, kúpalisko.

Lyžovanie - SKI Kamenec 400 m od penziónu Skaly, umelé zasnežovanie, večerné osvetlenie, okolím penziónu v zime vedú upravované bežecké trate. Nové Športcentrum - 1 km od penziónu, 3x tenis, volejbal, florbal, bedminton, squash, stolný tenis, fitness.

Adršpašsko-Teplické skaly
Malebné zoskupenie pieskovcových skál je rozložené na ploche 20 km2 v nadmorskej výške okolo 500 m Skaly sú obľúbeným cieľom nielen horolezcov. Značené chodníky v okolí skál lákajú k prechádzkám peších turistov i cyklistov.
Penzion Teplice nad Metuji Skaly - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Teplice nad Metuji Skaly - hotel má reštauráciuPenzion Teplice nad Metuji Skaly - možnosť pripojenia na internetPenzion Teplice nad Metuji Skaly - k dispozícii letná terasaPenzion Teplice nad Metuji Skaly - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Teplice nad Metuji Skaly - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Teplice nad Metuji Skaly - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Teplice nad Metuji Skaly - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Teplice nad Metuji Skaly - Izby s vlastnou toaletou